top of page
  • Zdjęcie autoraPaniPedagog

Efekty terapii neuropercepcyjnej 🧠

📣Dziś dzielę się z Wami nagraniem,które otrzymałam wczoraj wieczorem od mamy, mojego, byłego już Agenta Kamila 😎.


Ów Agent, urodził się jako skrajny wcześniak, w 26 tygodniu.A waga jego była mniejsza niż kilogram cukru.

Jak to zwykle bywa, Kamil trafił do mnie z nieadekwatnymi diagnozami, bazującym na skutkach i objawach niedojrzałego ośrodkowego układu nerowego 🧠.


Jak się domyślacie Agent😎, miał tylko, albo aż, zaburzenia ośrodkowego układu nerowego 🧠, po właściwej diagnostyce i pracy w sali i w domu, z przyczyną, a nie ze skutkiem, układ nerwowowy 🧠, jest dojrzały 🧠. A co za tym idzie całe funkcjonowanie Agenta😎 się zmieniło 👀 w każdym aspekcie 🚀.


Najpierw musieliśmy wszystko powyrzucać z układu nerowego 🧠, zrobić porządki 🧏🏻‍♀️, by potem wszystko zintegrować i poukładać w jedną dojrzałą całość, by po skończonej terapii dalej iść do przodu 📣.


Mimo, iż terapia została zakończona, mój Agent😎, nadal lubi ćwiczyć bazę ośrodkowego układu nerowego 🧠, według zaleceń metody neuropercepcyjnej w domu 👨‍👩‍👧‍👦.

Bo teraz, nabywa kolejnych umiejętności🪄, a ćwiczenia stanowią dla niego urozmaicenie zabawy 🧏🏻‍♀️.


Terapia zakończona, a mój Agent 😎, pięknie czyta i liczy🧐.


Bo to, co widzimy na co dzień, w codziennym funkcjonowaniu, to efekt "uboczny", w przypadku Mojego Agenta 😎, dojrzałego układu nerowego 🧠.


Mimo, że już się nie spotykamy na sali, Pani Pedagog 🙋🏻‍♀️, pozostaje w stałym kontakcie z Agentami 😎, którzy już zakończyli terapię neuropercepcyjną 🧠 i podziwia jak Moi Agenci i Agentki 😎, pięknie się rozwijają w każdym aspekcie funkcjonowania z dojrzałym układem nerwowym 🧠.


Bo efekty terapii neuropercepcyjnej 🧠, nie kończą się wraz z końcem terapii 🧠.

Po skończonej terapii, ze zgranym ośrodkowym układem nerwowym 🧠, Agenci 😎 lecą do góry  jeszcze bardziej 🧏🏻‍♀️🚀🙋🏻‍♀️.

24 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page