top of page
  • Zdjęcie autoraPaniPedagog

Efektywność metody neuropercepcyjnej 🧠

Kolejny przykład efektywności metody neuropercepcyjnej 🧠, dla niedowiarków, wierzących w cuda 🤦🏻‍♀️, w które ja osobiście nie wierzę ☝🏻🤷🏻‍♀️.


Gdy wykonuje się właściwą diagnostykę bazowych systemów ośrodkowego układu nerwowego 🧠 i pracuje się w warunkach salowych 🧏🏻‍♀️ i domowych 👨‍👩‍👧‍👦, według , zaleceń Pani Pedagog 🙋🏻‍♀️,z przyczyną trudności, a nie z ich wtórnymi skutkami 🧏🏻‍♀️, ośrodkowy układ nerwowy 🧠, dojrzewa.


Dojrzewa, tworząc bazę dla prawidłowego rozwoju dziecka, czy osoby dorosłej w każdy aspekcie funkcjonowania 🚀.


Koszulka w paski 🎽- czytanie Agenta Szoguna😎, w październiku 2023 roku.


Koszulka zielona 👕- czytanie Agenta Szoguna w styczniu 2024 roku.


A przecież, ja nie ćwiczę takich umiejętności jak uczenie się, jak również czytanie 🤷🏻‍♀️. Ja, wraz z rodzicami moich Agentów 😎, tworzymy bazę, podstawy do tego, żeby, ta, jak i inne umiejętności dojrzałego ośrodkowego układu nerowego 🧠, mogły w sposobów płynny i naturalny powstać 🧏🏻‍♀️.


Przy okazji, dziękuję Rodzicom Moich Agentów 😎, którzy już skończyli terapię według koncepcji metody neuropercepcyjnej 🧠, którzy dalej uwieczniają kolejne umiejętności sowich Agentów 😎, je nagrywając i mi je wysyłając 🙃.


Nie ukrywam, że jak oglądam te nagrania, to duma mnie rozpiera z tych Moich dzieciaków 🩷🙃.


A oglądając mam w głowie, słowa Ducha👻 Poradni, że ona już wie, że nieważne, co się wcześniej wydarzyło , nieważne, co spowodowało dysfunkcję ośrodkowego układu nerowego 🧠, przy właściwej diagnostyce i terapii, wszystko można osiągnąć i nie ma, że się nie da 🙅🏻‍♀️.


No cóż, to prawda, bo Nasi Agenci 😎 i funkcjonowanie ich rodzin 👨‍👩‍👧‍👦 zmienia się na Naszych oczach 🩷.
20 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page