top of page
  • Zdjęcie autoraPaniPedagog

Misz masz na ZKK i rewalidacji

Zaktualizowano: 1 sie 2020Uwaga, uwaga to zapowiedź misz maszowego cyklu agentów z opiniami i orzeczeniami, z którymi rozpoczynamy pracę na zkk i rewalidacji :).

Rozpoczynamy zajęcia korekcyjno-kompensacyjne lub rewalidacyjne i dostajemy na nie agenta z taką o to opinią ( może też być orzeczenie, jednak dziś będzie o agencie z opinią) z PPP. No to zanim przejdę do rzeczy pamiętajcie, że pięknie, ładnie czytamy taką o to opinię i piszemy sobie do niej plan działań dla takiego o to agenta ( tak, żeby stymulować każdy z podanych w niej obszarów).

Ja tak zawsze robię :). Zanim napisze jeden ogólny plan działań na zkk gdzie mam więcej niż jedno dziecko to pisze krótki, paro punktowy plan działania dla konkretnego agenta. W przypadku rewalidacji też wypisuje najważniejsze obszary stymulacji i potem tworząc już ten główny plan je rozwijam :).Dla mnie tak jest po prostu łatwiej :).

Do rzeczy więc !

Diagnoza : Rozwój dysharmonijny w zakresie poszczególnych funkcji,problemy z przetwarzaniem słuchowym, słaba pamięć słuchowa bezpośrednia, wada wymowy , trudności w pisaniu ze słuchu, męczliwość, ospałość, trudności ze zrozumieniem obowiązujących zasad i norm.

No proszę czego my tu nie mamy w tej diagnozie :) i znowu powtórzę, że musimy być specem od wszystkiego :).

Zastanówcie się przez chwilę jakie byście działania podjęli, żeby każdy z podanego misz-maszu stymulować :)

Przykładowy plan pracy wiecie gdzie znaleźć :).

479 wyświetleń0 komentarzy

Commentaires


bottom of page