top of page
  • Zdjęcie autoraPaniPedagog

Niemożliwe nieistnieje 🧏🏻‍♀️

📣 Dziś chwalę się zdjęciami nóg mojej Agentki Apolonii😎 z Warszawy 🌍.


Nasza przygoda🌍, rozpoczęła się

( nie tak dawno temu, bo jeszcze trochę czasu przed Nami 😁😎) od przesłania do mnie filmiku z zapytaniem, dotyczącym chodu do zewnątrz i trudności w poruszaniu się.

Pola, zanim trafiła w moje ręce 👐🏻, przeszła wraz z rodzicami naprawdę długaśną drogę 🛤️ (jak większość) moich Agentów 😎.


Były pomysły "specjalistów", aby bandażować nogi Poli🤬, nagrywano ją, w celu pokazania kolejnej "mądrej głowie" - bo może  wpadnie na pomysł, dlaczego nóżki🦶🏻🦶🏻 ustawiają się tak, a nie inaczej. I jak wiadomo, nic z tego nie było.

Kolejne pomysły, kończyły się fiaskiem. Bo jakże mogło być inaczej, skoro wszyscy patrzyli na skutek - nóżki, a nie przyczynę nóżek 🤷🏻‍♀️❕

Podczas rozmowy z rodzicami i przed dokonaniem pogłębionej diagnozy ośrodkowego układu nerowego 🧠, jasno i stanowczo ( jak zawsze) 🧏🏻‍♀️, powiedziałam wprost, że mnie interesuje przyczyna, a nie skutek w postaci nóżek 🤷🏻‍♀️. A także,że mamy wspólnie skupić się na wypracowaniu bazy ośrodkowego układu nerowego 🧠, a nie patrzeniu na to, aby u Poli odznaczona była stopa w budowie, nogi stały prosto i aby chód był właściwy 🧏🏻‍♀️❕.


To przyjdzie, jak będzie miało ku temu podstawy i fundamenty- bez tego- ani rusz 🤷🏻‍♀️.


I tak o to, dzięki odpowiedniej diagnostyce i pracy według koncepcji metody neuropercepcyjnej 🧠, pracującej z przyczyną,a nie z jej wtórnym skutkiem, możemy podziwiać moją Polusie i jej coraz piękniej wyglądające i chodzące nóżki 🦶🏻🦶🏻🤩.


Nie ma rzeczy niemożliwych 🧏🏻‍♀️.


Ps. Właśnie czytam książkę z 1951 roku ( o której więcej już niedługo 😁), dotyczącą funkcjonowania i zaburzeń ośrodkowego układu nerowego 🧠 i powiem Wam, że tylko utwierdza mnie ona w przekonaniu i słuszności koncepcji mojej autorskiej metody neuropercepcyjnej 🧠.


A Pola, wraz z innymi Moimi Agentami 😎 jest tego żywym przykładem 🤩.

Jak to powiedziała mama Poli, serce rośnie jak się na Polę patrzy 💗.

A ja, jak zwykle mam gęsią skórkę, jak widzę ogromne postępy poczynione przez wszystkich Moich Agentów 😎🤩 .

17 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page