top of page
  • Zdjęcie autoraPaniPedagog

Pomoce Pani Pedagog

💡 Dziś w Pomocach Pani Pedagog 🙋🏻‍♀️, dzielę się z Wami pozycją książkową z 1952 roku 🧏🏻‍♀️.

Jest to podręcznik dla studentów kierunków medycznych, zwłaszcza neurologii 🧠.


Podręcznik napisany pod redakcją wybitnego profesora👨🏻‍⚕️ W.Jakimowicza, dotyczy nie tylko chorób układu nerowego 🧠, ale również dysfunkcji związanych z przyjmowaniem i przetwarzaniem bodźców przez mózg 🧠.


Próby diagnostyczne w niej zawarte, dostosowane do aktualnej wiedzy Pani Pedagog 🙋🏻‍♀️, dotyczącej funkcjonowania mózgu 🧠, zostały odpowiednio zmodyfikowane, oraz włączone do diagnostyki metodą neuropercepcyjną 🧠.


Ta książka 📖, rodem z lat 50, tylko utwierdza mnie w słuszności głoszonych przeze mnie teorii na temat funkcjonowania mózgu 🧠, zaburzeń ośrodkowego układu nerowego, jego diagnostyki i procesu terapeutycznego 🧏🏻‍♀️.


Zgłębiając ją, z każdym rozdziałem, tylko powtarzałam sobie : "No przecież ja o tym głoszę 😁, tak jest dokładnie🧏🏻‍♀️, a to trzeba jeszcze dołożyć do teorii i diagnostyki metody neuropercepcyjnej 🧠".


I część diagnostyczna dla Agentów 😎 do 5 roku życia i od 5 roku życia poszerzyła się o jakże istotne,kolejne próby kliniczne, ukazujące jeszcze dogłębniej funkcjonowanie i zaburzenia ośrodkowego układu nerowego 🧠.


A to jeszcze nie koniec 🧏🏻‍♀️😁.

18 wyświetleń0 komentarzy

Comentarios


bottom of page