top of page
  • Zdjęcie autoraPaniPedagog

Autystyczny świat moduł 2

Zaktualizowano: 12 cze 2020Dziś taki papiórkowy dzień a raczej papierniczy bo papiórki sobie zarezerwowałam na dokumenty, które tak uwielbiamy :).

Moi Drodzy przedstawiam Wam drugi moduł książki a raczej jak dla mnie to księgi o spectrum autyzmu. Dlaczego księgi ? Aaa no dlatego, że jest napisana w fajny sposób. Nikt się w niej nie posługuje wyłącznie naukowym językiem ( oczywiście jeśli trzeba to pojawia się ta terminologia ). Czyta się ją naprawdę przyjemnie, nie męczy, a daje do myślenia i nasuwa kolejne pomysły do pracy :). A no i najważniejsze tworzą ją też rodzice, a kto najlepiej zna dziecko niż nie oni sami ? :)

Alee powiem Wam tak serio, że jest ta księga dobra i dla nauczycieli, specjalistów jak i rodziców. Znajdziecie w tej części przykładowe diagnozy, oceny, oczekiwania, cele, zadania łatwe i trudne, nawet w niej znajdziecie jak to zrobić żeby kontrolować zachowanie naszego agenta, a nawet ćwiczenia w domu, szkole, a i jeszcze nawet w niej znajdziecie programy nauczania, które możecie realizować w domu ! A i jeszcze w niej znajdziecie ciekawostki behawioralne !

Książkę polecam zarówno początkującym jak i zaawansowanym w boju ! :)

223 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page