top of page
  • Zdjęcie autoraPaniPedagog

Biblioteczka PaniPedagog


W czwartkowej Biblioteczce PaniPedagog, jedna z niezastąpionych pomocy TUSowskich ! A musicie wiedzieć, że jeszcze ich trochę będzie ! Ale do rzeczy !


"Co oni mówią? Co oni myślą" - autorstwa A. Hopkins. Jak widać na załączonym obrazku, moja już jest trochę "po przejściach", ale to dobrze !


Pozycja ta jest zapewne znana tym "siedzącym" w pedagogikach specjalnych i TUSach i socjo, a być może jeszcze nieznana pozostałym czytelnikom zaczynającym swoją przygodę w pracy z Agentami !


Książka ta, szczególnie przyda się w pracy z Agentami, którzy mają trudności

w rozpoznawaniu myśli oraz emocji innych osób. Dzięki niej Agenci uczą się, bo tak trzeba to określić, odczytywania tego, co nie wypowiedziane, z mimiki, gestów, mowy ciała.


W książce tej, znajdziecie 54 zdjęcia. Na stronach parzystych znajdują się fotografie, które pokazujmy Agentom, a na nieparzystych pytania pomocnicze

dla Nas ! Nie tylko Agenci opowiadają to, co widzą na zdjęciach, ale jeszcze muszą użyć swojej wyobraźni i w czuć się w postacie, które oglądają, w to co, one mogłyby powiedzieć, czuć, myśleć, a nawet mówić !


TUSujcie zatem :)!282 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page