top of page
  • Zdjęcie autoraPaniPedagog

Stypendium szkolne po polskiemuOh ! Wy- pedagodzy szkolni ! Normanie zaburzacie mi kolejność pomysłów na artykuły ! :) ale to fajnie bo lubię wiedzieć z czym się borykać, jestem otwarta na rozmowy z Wami i jak mogę tak pomogę!:)


Więc dziś będzie jak w tytule o stypendiach szkolnych tylko po polskiemu :) Sama zaczynając pracę jako pedagog dowiedziałam się, że to - czyli rozliczanie go będzie moim obowiązkiem też.


Okej- wszystko super tylko, że nikt mi nie powiedział co i jak i z czym się je. W sumie czytając moje posty powiecie- no nic nowego ! No ale cóż ja na to poradzę, że miałam na początku mojej przygody takie, a nie inne szczęście ! :) Więc jak to zwykle bywa kropla drąży skałę jak to ładnie mówią i metodą prób i błędów ogarnęłam co, jak , dlaczego i po co.


Podzielę się z Wami moim takim planem działania, który u mnie się sprawdził ! Czyli takie step by step- znajdziecie go klikając w zdjęcie :) Mam nadzieje, że pomoże to rozpoczynającym swoją szkolną przygodę pedagogom ! :)


Zdjęcie może trochę prześmiewcze, ale przyznam szczerze, że jak miałam zacząć rozliczać te stypendia, to trochę czułam się jak ten Pan :) a potem wiecie- jakoś to poooszłooo ! :)

469 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page