top of page
  • Zdjęcie autoraPaniPedagog

Zawiadomienie dla rodziców

Zaktualizowano: 7 paź 2020Papiór z tytułu jest ważnym papiórem który trzeba przekazać rodzicom czy opiekunom :)


A przecież już niedługo 30 wrzesień, a co za tym idzie zbliża się do końca pisanie i tworzenie WOPFU i IPETÓW. No chyba, że orzeczenie wpłynęło do Waszych placówek trochę później to jeszcze macie parę dni na dokończenie. Bo Wy już wiecie o tym, że mamy 30 dni na napisanie i ogarnięcie tego wszystkiego :)


Okej, więc jak już mamy pięknie i ładnie to napisane to wypadałoby zawiadomić rodziców/ opiekunów takiego agenta o tym, co mu napisaliśmy w tych papiórach. Jak to zrobić ? Co powinno zawierać takie zawiadomienie ? Na co się w nim powołać ? Kto powinien zawiadomić rodziców / opiekunów?


W związku z powyższym podzielę się z Wami zawiadomieniem dla rodziców/ opiekunów dotyczącym spotkania wszystkich speców pracujących z agentem oraz wychowawcy czy też wychowawców :)


Pamiętajcie, że w związku z prześlicznej urody ustawą na takim spotkaniu mogą być obecni inni spece pracujący z agentem poza placówką !


Pamiętajcie również o tym, aby takie zawiadomienie przekazać trochę wcześniej żeby rodzice/opiekunowie mieli czas się do niego przygotować !


Fajnie też jak będziecie mieć ten wzór u siebie w procedurach ppp Waszej placówki :)


Wzór, którym się z Wami podzielę ma wiele zastosowań :)


Wpisujemy tylko w jakim celu to spotkanie - ale o tym to dowiecie się jak klikniecie w zdjęcie :)


Zdjęcie jesienne bo w końcu od wczoraj mamy już jesień ! :)

3530 wyświetleń0 komentarzy

Commenti


bottom of page